z miłości do kawy…

Barista Totalny

Drodzy Coffee Lovers!

Skoro „Good Barista is an ultimate Coffee Lover” (Dobry Barista to wytrawny pasjonat kawy), nie możemy biernie obserwować otoczenia, będziemy je kreować poprzez to, co dla baristy najskuteczniejsze i najpiękniejsze, a także dzięki szkoleniom dla Profesjonalnych Baristów oraz Home-Baristów.

 

Strona ta poświęcona będzie wyłącznie najlepszej jakości produktom poświęconym Wam – BARISTOM.

Nie będzie tutaj raczej żadnych kompromisowych rozwiązań, a raczej najlepszej jakości narzędzia i akcesoria umożliwiające Wam wydajną, ułatwioną i wzbogaconą wyjątkową estetyką pracę. Pragniemy zaproponować Wam tutaj narzędzia baristycznej MOCY. Narzędzia, które cechować będzie najwyższa jakość i dorównująca jej forma (estetyka). Dzięki tym narzędziom Wasza praca stanie się jeszcze lepsza, jeszcze bardziej wydajna i co nie mniej istotne Wasz performance „sceniczny” nabierze wyjątkowego charakteru estetycznego. Wszystko to wsparte fundamentem Waszej kawowej pasji spowoduje, że kawa mieć będzie jeszcze lepszy smak i aromat, a satysfakcja ludzi kosztujących Waszych dzieł nie będzie niczym ograniczona.

Zapraszamy do współpracy, do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem i do niesienia dobrej wiadomości. Wszystko na rzecz jej – Jej Wysokości Caffé.

Przymioty cechujące Baristę Totalnego to między innymi:

  • Pasja
  • Wiedza – poszerzana ciągle
  • Umiejętności – stale rozwijane
  • Wyjątkowe narzędzia i wyposażenie
  • Kultura pracy oraz środowisko w którym funkcjonuje

Prosimy, byście zapoznali się z naszą ofertą szkoleń dla profesjonalnych Baristów oraz Home-Baristów. To tą metodą pragniemy zapoznać Was z jakością Kawy, z najlepszym sprzętem (Ekspresy, Młyny & Młynki), akcesoriami baristycznymi, wyposażeniem kawiarni oraz barów. W ramach tych szkoleń przedstawimy Wam także ofertę uzupełniającą dla Kawiarni oraz Barów, tj. Crema di Caffé, pyszną czekoladę na gorąco oraz niezbędny sprzęt do przygotowania i serwowania tych pyszności. To w końcu najlepszy sposób, by stać się profesjonalistą, by stać się Baristą Totalnym.

Informacje o naszych szkoleniach znajdziecie TUTAJ 🙂

0
Brak produktów w koszyku