z miłości do kawy…

Caffé Barbera Polska

Poszukiwanie najlepszego espresso wydaje się być czymś podobnym marzeniu, natomiast jego znalezienie tego marzenia spełnieniem….

 15 lat poszukiwań ideału espresso zaowocowało czymś pięknym i napawającym nas dumą, a mianowicie nawiązaniem współpracy ze szczególnie godnym szacunku partnerem – CAFFÈ BARBERA. Jest to najstarsza palarnia kawy w Europie wywodząca się z miejsca stanowiącego źródło kawy w odmianie „espresso”, tj. Neapolu. Założyciel firmy Domenico Barbera zwany był Magiem Kawy. W ten oto sposób narodził się slogan firmy “Il Mago del caffè”. I tego właśnie, czyli kawowych czarów możecie się Państwo spodziewać po naszej ofercie. To oferta pochodząca od nadzwyczaj doświadczonego i godnego zaufania partnera. To espresso musi być idealne, musi być po prostu magiczne.

Droga do znalezienia tego najciekawszego espresso wygląda jak zabarwiona magią historia podróży kawy wokół naszego globu, kiedy to charakterystyczne walory kawy zostały odkryte w okolicach Jemenu i po około pięćsetletniej podróży dookoła Ziemi w te właśnie okolice kawa powróciła. Rzec by można, że w ten oto sposób wzięła we władanie całą planetę. Dziś wydaje się to tak oczywiste, kiedy możemy po nią sięgać z tak wyjątkową łatwością.

Najstarsza Palarnia kawy na świecie, najstarsza palarnia kawy w Europie, najlepsza kawa na świecie, kawa Barbera w Polsce

Z drugiej jednak strony jakość tego wyjątkowego napoju pozostawia wciąż wiele do życzenia. Podejmujemy się zatem ambitnego zadania marząc o podobnie powszechnym dostępie do espresso nie wstydzącego się swych najlepszych włoskich krewnych. 

Naszym marzeniem jest promocja kultury i jakości, swoista kontra wobec jej braku i bylejakości kotłujących się wokół.

Tym marzeniem jest dostrzec Państwa zaskoczenie magiczną jakością oferowanej przez nas kawy…

0
Brak produktów w koszyku