z miłości do kawy…

Mazzer Luigi S.p.a.

Mazzer Luigi Spa, młynki Mazzer, młyny Mazzer, ceny Mazzer, najlepsze ceny Mazzer, Mazzer najtaniej, dystrybutor Mazzer, Mazzer Dystrybutor, dystrybucja w Polsce Mazzer, dystrybutor w Polsce MazzeraMazzer Luigi Spa. dowodzi swym działaniem:

  • Szacunku dla Natury, Środowiska (życia na Ziemi)
  • Szacunku dla zasobów naturalnych (korzyści dla kolejnych pokoleń)
  • Poszanowania dla klientów i użytkowników (dystrybutorów, użytkowników końcowych, a także klientów kawiarni i wszystkich miejsc, gdzie serwowana jest dobra kawa mielona tymi wyjątkowymi młynami gwarantującymi doskonały smak, aromat, samopoczucie i powtarzalną jakość – ta jest stała!)
  • Etycznego postępowania – wyrażającego się w działaniu, nie deklaracjach

Podkreślić należy fakt, że ta legendarna jakość to nie dzieło przypadku. To najwyższa precyzja obróbki, to najwyższej jakości surowce, to reinwestowanie dużej części przychodu na rzecz Badań i Rozwoju. To w końcu bardzo precyzyjne laboratorium (ewenement w branży) pozwalające tak precyzyjnie weryfikować każdy etap produkcji. Trudno pominąć także fakt, że Mazzer większość komponentów (w tym swe wyjątkowe żarna) produkuje sam dzięki bardzo bogatemu i precyzyjnemu parkowi maszynowemu. Jest jeszcze jeden klucz do legendarnej trwałości Mazzera, a mianowicie to nie księgowy decyduje o jakości komponentów, doborze surowców, określaniu współczynników bezpieczeństwa, jakości stosowanych komponentów, itd.

Wyświetlanie 1–9 z 52 wyników

0
Brak produktów w koszyku