z miłości do kawy…

IMS Competizione - doskonałe filtry i prysznice

I.M.S. (Industria Materiali Stampati S.r.l.) produkuje szereg filtrów „Competition”/Competizione, które zostały zaprojektowane w jednym celu, a mianowicie by wykorzystać wszystko to, co oferuje nam jej wysokość Caffé.
KSZTAŁT oraz PERFORACJA każdego filtra IMS zostały zaprojektowane oraz wykalibrowane w sposób zapewniający absolutnie perfekcyjną ekstrakcję.
Rekalibracja perforacji oznacza jednorodność średnicy otworów, natomiast lustrzany finisz zdecydowanie ułatwia czyszczenie (odklejanie się ciastek podczas ich odbijania) filtra.
Serie produktów: B70, B68, B66 oraz B65
Seria, z której pochodzi filtr oznacza jego kompatybilność z poszczególnymi typami ekspresów i jest zakodowana w pierwszych trzech cyfrach oznakowania filtra. Poza dwoma standardowymi typami produkowanymi przez I.M.S. firma oferuje także produkty dla nie standardowych grup używanych przez nas ekspresów.

Perforacja I.M.S. jest absolutnie wyjątkowa i oczywiście opatentowana.

Otwór o średnicy 0,30mm został zaprojektowany w celu uzyskania zrównoważonego przepływu zapewniającego ekstrakcję wszystkich nut aromatycznych oferowanych przez kawę, zachowania nietkniętego „body” oraz nienaruszonej struktury „cremy”. Oznacza to maksimum smaku i aromatu w naszej filiżance, oznacza jednocześnie perfekcyjną strukturę naszego espresso, czyż nie oto właśnie nam idzie?

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

0
Brak produktów w koszyku