z miłości do kawy…

Coffee Lovers

Coffee Lovers – nasza nazwa to oczywisty komunikat, to klarowny przekaz!

 

To także zobowiązanie, które wypełniamy podążając ścieżką zbudowaną z naszej rozwijającej się pasji, wiedzy oraz konkretów.

Te konkrety to: jakość oferowanych produktów (Kawy, Sprzętu i Akcesoriów!), profesjonalizm, wiedza i stałe poszerzanie naszej kawowej świadomości. Nie sposób pominąć naszej intencji dzielenia się z Państwem tą wiedzą i zdobywanym każdego dnia doświadczeniem.

From coffee bean to espresso shot

Espresso bazuje na konkrecie, składa się na nie dokładnie 7 gram odpowiednio zmielonej i koniecznie najlepszej kawy, ani grama więcej, ani grama mniej. Wspomniane 7 gram jawi się niczym 7 cudów świata, to siedem twarzy doskonałości kawowej magii.

Na espresso bazują zaś pozostałe kawy, których skosztować możemy w kawiarni (wyjątek stanowią alternatywne metody parzenia, jednak w ich przypadku jakość kawy ma jeszcze większe znaczenie). Nasza nazwa wyraża naszą filozofię oraz obrazuje naszą wypełnioną pasją aktywność, gdzie poczynając od wszystkich czynności poprzedzających ekstrakcję 25ml magii, perfekcją smaku i aromatu zamkniętych w filiżance kończymy.

W tym nadzwyczaj rygorystycznym procesie wszystko ma swą wagę (niebagatelne znaczenie) i każda najdrobniejsza zmiana zaowocuje odmiennym skutkiem. Prawdziwa, znakomita i niestety wciąż wyjątkowo rzadko spotykana KAWA to solidny i gwarantujący powodzenie fundament. Uczmy się wspólnie, czym kawa jest, jak cudnie potrafi smakować i co jeszcze możemy zrobić, by cieszyć się obcowaniem z nią bez zbędnych ograniczeń.

Wszystko po to, by nasze zmysły znalazły inspirującą pożywkę czyniąc nasze życie

pasjonującym. 

Piękno i smak
0
Brak produktów w koszyku